تفاوت ردیاب و دزدگیر
Rate this post

Rate this post

ردیاب و دزدگیر:

در دنیای امروز، بهترین روش برای اینکه از سرقت خودرو جلوگیری کنیم نصب کردن دزدگیر و ردیاب خودرو است. دزدگیر ماشین یک کامپیوتر کوچک دارد که بر اساس سیستم صوتی فعال شده است و با نصب آن تمامی حسگرهای درب اتومبیل، حسگر ضربه، فشار فعال می شود. دزدگیر یک سیستم بازدارنده میباشد که موجب ترساندن سارقان می شود در صورتی که ردیاب برای موقعیت یابی و مکان یابی آنلاین خودرو  بکار میرود.

اما باز هم مجهز بودن خودرو به دزدگیر نمیتواند به این معنا باشد که به نصب ردیاب نیازی نیست.

دزدگیر خودرو نسبت به ردیاب مقرون به صرفه تر میباشد و نصب آن نیز آسان است یعنی زمانی که خودروی جدیدی خریداری می کنید می توانید دزدگیر را در همان کارخانه خریداری و نصب کنید. بنابراین، نه تنها ارائه دهنده حفاظت برای خودرو و محتویات آن است، بلکه در هزینه شما صرفه جویی نیز صرفه جویی میشود.

اما معایب دزدگیر نسبت به ردیاب خودرو:

 • سنسورهای دزدگیر معمولا با لرزش درآمدن از عبور کامیونهای سنگین، حیوانات و حتی صدای بلند موسیقی اشتباهی هشدار می دهند. این امر میتواند باعث نگرانی و گمراهی شود… امکان دارد خیلی از مردم و پلیس ها این هشدارها را نادیده بگیرند و در نتیجه در صورت بروز حادثه واقعی هیچ کس برای نجات نخواهد آمد.
 • میتوانند دزدگیر را غیرفعال کنند یا حتی زمانی که ماشین به صدا در می آیدنیز امکان سرقت آن وجود دارد اما فقط یک برقکار حرفه ای می تواند محل نصب ردیاب را پیدا کند در نتیجه امکان قطع کردن آن بسیار کم میباشد.
 • هنگامی که ماشین به سرقت میرود حتی اگر خودرو به دزدگیر مجهز باشد باز هم نمیتوانید مکان خودرو را شناسایی کنید اما اگر خودرو جی پی اس داشته باشد خیلی سریع می توانید به صورت آنلاین از موقعیت و مسیر ماشین آگاه شوید.
 • در صورت مجهز بودن خودرو به ردیاب، شما حتی می توانید در صورت سرقت ماشین، آن را از راه دور خاموش کنید اما این قابلیت در دزدگیر وجود ندارد.
 • ردیاب خودرو با گوشی هوشمند سازگار است.
 • ردیاب خودرو دارای قابلیت یادآوری خودکار مسافت پیموده شده است که به شدت باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری خودرو میشود و این به این معنی میباشد که ارزش فروش مجدد خودروی شما بالا میماند. با استفاده از این قابلیت، شما میتوانید باعث کاهش مشکلات مربوط به لاستیک های خراب شوید و هم چنین مالیات را کاهش دهید. بیشتر شرکت های بیمه برای صاحبان خودرویی که دارای سیستم های امنیتی و بازیابی میباشند، تخفیف قائل میشوند.
 • شما می توانید این ردیاب را با قیمت مناسب از سایت فاراد جی پی اس به راحتی تهیه نمایید.

admin

دیدگاه کاربران ...

  لطفاً قبل از ارسال سوال یا دیدگاه،بخش سوالات متداول را مطاله فرمائید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات