امکان خاموش کردن خودرو، بدون محدودیت فاصله
Rate this post

Rate this post

امکان خاموش کردن خودرو، بدون محدودیت فاصله

یکی از ویژگی های پرکاربرد و ضروری سامانه ردیابی فاراد، خاموش کردن خودرو از راه دور است. در صورت آنتن دهی سیم کارتنکاتی برای بهبود آنتن دهی سیم کارت موجود در دستگاه های ردیاب، این قابلیت از هر فاصله ای امکان پذیر است و محدودیت فاصله ندارد.

عملکرد این امکان به گونه ای است که مانع سرقت میشود. در حقیقت وسیله‌ی نقلیه‌ی مجهز به ردیاب فاراد با دریافت پیام “قطع برق خودرو” بعد از خاموش شدن موتور اتومبیل، اجازه روشن شدن مجدد آن را نخواهد داد.

نحوه خاموش کردن خودرو به چه شکل است

نحوه خاموش کردن خودرو به دو شکل امکان پذیر است.

 1. خاموش کردن از طریق نرم افزار ردیابی فاراد
 2. خاموش کردن از طریق پیامک

خاموش کردن از طریق نرم افزار ردیابی فاراد سریع ترین راه است. با وارد شدن به نرم افزار، در بخش منوی داشبورد، گزینه “قطع برق خودرو” را فشار میدهید.

اما خاموش کردن خودرو از طریق پیامک زمانی مورد نیاز است که دسترسی به اینترنت نباشد. در این صورت از طریق ارسال یک کد دستوری به سیم کارت ردیاب، برق خودرو را قطع میکنید.

خاموش کردن خودرو در چه سرعتی اجرا میشود

قطع برق خودرو به صورت ناگهانی ممکن بود باعث تصادف وحشتناک ماشین شود. زیرا شما تنها موقعیت مکانی  خودرو خود را میبینید و  نمی دانید که فاصله خودرو شما با ماشین های دیگر چقدر است.

اما راه حلی که سامانه ردیابی فاراد ارائه داده است، خاموش کردن خودرو در سرعت زیر ۲۰ کیلومتر است. درواقع پس از ارسال دستور خاموشی چه توسط نرم افزار و چه توسط پیامک، هنگامی که سرعت خودرو به ۲۰ کیلومتر و کمتر برسد دستور اجرا میشود.

این راه حل جلوی تصادفات شدید و یا چپ کردن خودرو را میگیرد.

بطور کلی

بنابراین حفظ امنیت وسیله ی نقلیه باید در اولویت ما باشد. یکی از مواردی که با استفاده از آن می توانیم از سرقت وسیله ی نقلیه خود جلوگیری کرد و آن را به حداقل رساند، استفاده از ردیاب های خودرویی و امکانات آنها میباشد.

admin

دیدگاه کاربران ...

  لطفاً قبل از ارسال سوال یا دیدگاه،بخش سوالات متداول را مطاله فرمائید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات