دانلود فاراد مپ

دانلود فاراد مپ

دانلود فاراد مپ

 

دانلود فاراد مپ ردیاب نام محصولی است با قابلیت کنترل و ردیابی خودرو به همراه کلی از قابلیت‌های جذاب و کاربردی برای مالکین و صاحبین خودرو در قالب اپلیکیشنی بسیار زیبا نصب شده روی موبایل و سازگار با سیستم‌های عامل اندروید و iOS که امکان نصب را بروی انواع خودروهای داخلی و خارجی میسر می‌سازد.

در مورد ردیاب خودرو این قابلیت ها بسیار کارآمد است. به عنوان مثال به سادگی می توان اطلاعات مربوط به سرعت خودرو در زمان یا مسیر گوناگون را مقایسه کرد، یا در یک شرکت حمل و نقل مدیریت مجموعه می تواند برای ارزیابی عملکرد رانندگان مختلف از این اطلاعات استفاده کند.

زیرا در این نرم افزار اطلاعات دقیق از تعداد و مدت زمان توقف در مسیر، زمان رسیدن به مقصد و میزان رعایت مقررات توسط راننده نیز ثبت می شود.

نرم افزار های پیش رفته امکان ارزیابی اطلاعاتی را در مورد مصرف سوخت نیز دارند.

در برخی از انواع ردیاب خودرو پیش رفته سنسورهایی متصل به موتور یا درب خودرو وجود دارد که اطلاعات این سنسورها نیز در نرم افزار قابل مشاهده است.

 

ویژگی های نرم افزار جی پی اس

نرم افزار ردیاب جی پی اس به نحوی طراحی می شود که تمام کاربران به سادگی بتوانند از آن استفاده کنند.

اطلاعات ورودی نرم افزار به طور کامل اطلاعاتی است که از دستگاه ردیاب GPS دریافت می شود. کاربر می تواند با چند کلیک ساده به مکان دقیق دستگاه ردیاب دسترسی داشته باشد.

سابقه اطلاعات موجود در مورد ردیاب جی پی اس نیز در نرم افزار ذخیره سازی می شود. در بسیاری از این نرم افزار ها قابلیت نمایش اطلاعات در چندین قالب وجود دارد.

به عنوان مثال شما می توانید اطلاعات را بر روی نقشه و یا به صورت نمودار آماری دریافت کنید.

برای دانلود نرم افزار فاراد مپ می توانید با توجه به مدل گوشی خود از لینک های زیر استفاده کنید :

 

نسخه اندروید

نسخه ios