نحوه کنترل تردد ماشین آلات کارخانه ای توسط سامانه ردیابی فاراد
Rate this post

Rate this post

راهکارهای کنترل تردد صنایع و کارخانه ها

کنترل تردد ماشین آلات در کارخانه ها، کارگاه ها و مکان هایی که طراحی و تولید صورت می گیرد چه در صنایع کوچک و چه در صنایع بزرگ از اهمیت خاص برخوردار می باشد. در مجموع بسیاری از صنایع دارای گستردگی زیادی می باشند که می بایست مدیریت تردد  خودروها با دقت صورت پذیرد. این امر با استفاده از ردیاب ها و نرم افزار ردیابی فاراد به صورت یک پارچه و متمرکز تامین خواهد شد. این نرم افزار قابل اجرا برروی تلفن همراه میباشد که راحت ترین و سریع ترین دسترسی را در اختیار کاربر قرار میدهد. همچنین نسخه تحت وب این نرم افزار این امکان را به شما میدهد که بتوانید تعداد نامحدود خودرو را در یک نقشه و برروی یک مانیتور به طور همزمان ببینید.

کنترل تردد در صنایع و کارخانه ها عموما به ساعت ورود و خروج افراد و ماشین آلات مربوط میشود. سامانه ردیابی فاراد این امکان را در اختیار مدیران قرار داده است که با تعریف کردن محدوده مجاز ورود و خروج ماشین آلات، ساعت تردد رانندگان را بررسی کنند. نتیجه این نظم و نظارت بالا رفتن سطح راندمان کارخانجات است.

دیگر مزایای سامانه ردیابی فاراد برای رانندگان ماشین آلات کارخانه ای

تامین امنیت رانندگان

اولین نکته برای اینکه به اهمیت استفاده از ردیاب فاراد برای ماشین های سنگین پی ببریم، تامین امنیت جانی و مالی رانندگان است. اساسا اکثر وقت رانندگان ماشین های بزرگ در جاده ها میگذرد. پس مهمترین عامل، ایجاد امنیت برای آنها میباشد. با استفاده از ردیاب ها و همینطور بهره گیری از نرم افزار ردیابی فاراد میتوانید سرعت خودرو، کار درجا و مدت زمان آن، توقف ها و مدت زمان توقف ها و موقعیت مکانی خودرو ها را در دسترس داشته باشید. و درضورت مشاهده هر مورد غیرعادی براحتی میتوانید پیگیری کنید.

در مواقع اضطراری نیز راننده میتواند از دکمه (SOS) استفاده کند و فورا دیگران را درجریان قرار بدهد.

آگاهی از وضعیت سلامت خودرو

در مقاله های قبلی بطور کامل در مورد سلامت خودرو صحبت کرده ایم. با مطالعه بخش ” خدمات دوره ای سامانه ردیابی فاراد” به این امر مهم پی خواهید برد.

ارسال هشدار های ضروری

با ارسال هشدار های ضروری مثل قطع برق خودرو، قطع برق دستگاه ردیاب و هشدار یدک کش شدن و در نتیجه اقدام به موقع، میتوان جلوی بروز بسیاری از حوادث را گرفت.

 

admin

دیدگاه کاربران ...

    لطفاً قبل از ارسال سوال یا دیدگاه،بخش سوالات متداول را مطاله فرمائید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات