ردیاب خودرویی فاراد، نوین ترین راهکار پیشگیری از سرقت خودرو
Rate this post

Rate this post

ردیاب خودرویی فاراد، نوین ترین راهکار پیشگیری از سرقت خودرو

با پیشرفت علم و تکنولوژی، سطح توقعات انسان نیز برای تامین امنیت بالا تر می رود. امروزه تامین امنیت خودرو یکی از دغدغه های بزرگ، به شمار میرود.

استفاده از ردیاب خودرویی، میتواند بهترین و نوین ترین پاسخ در برابر این دغدغه باشد. ردیاب خودرویی، حتی پس از وقوع سرقت نیز کارایی دارد. با نشان دادن موقعیت جغرافیایی خودرو میتوان از محل دقیق آن آگاه شد و اقدامات لازم را انجام داد.

ویژگی های مهم ردیاب خودرویی:

 

 • کنترل از راه دور، بهترین ویژگی یک ردیاب خودرویی

این ویژگی، جزو بهترین ویژگی های یک ردیاب خودرویی قرار میگیرد. با نصب این ردیاب برروی اتومبیل خود و با استفاده از پنل ردیابی فاراد میتوانید به قابلیت های زیادی دسترسی پیدا کنید. از جمله اینکه میتوانید  اتومبیل خود را از راه دور چک کنید.

همینطور میتوان از موقعیت جغرافیایی و وضعیت خاموشی یا روشنی خودرو با خبر شد.

 

 • خاموش کردن خودرو از راه دور به کمک ردیاب خودرویی

در ردیاب های پیشرفته امکاناتی از قبیل خاموش کردن خودرو از راه دور وجود دارد. به کمک این ویژگی در صورت بروز حادثه و یا سرقت می توانید خودرو را خاموش کرده و از سرقت جلوگیری کنید.

این قابلیت هم توسط پنل فاراد و هم توسط ارسال پیامک قابل اجرا است.

 

 • ابعاد کوچک و مخفی بودن دستگاه ردیاب خودرویی

وزن سبک و اندازه کوچک ردیاب ها، ویژه ترین مزیتی است که موجب شده طرفداران زیادی داشته باشد. ردیاب خودرو به صورتی طراحی می شود تا پس از نصب به خوبی مخفی باشد و کسی به جز مالک خودرو از وجود آن اطلاعی نداشته باشد.

 

قابلیت های دیگری چون کنترل سرعت خودرو، نشان دادن مسیر های پیموده شده و … نیز وجود دارد. ولی سه قابلیت ذکر شده در بالا، موارد ضروری و نوین برای پیشگیری از سرقت میباشند.

استفاده از ردیاب برای افرادی که اتومبیل خود را در مکان های نا امن پارک می کنند به شدت پیشنهاد می شود. جدای از این مسئله مالک خودرو با نصب و به کارگیری از این محصول می تواند خیال خودش را نسبت به امنیت ماشین خود راحت کند.

 

 

admin

دیدگاه کاربران ...

  لطفاً قبل از ارسال سوال یا دیدگاه،بخش سوالات متداول را مطاله فرمائید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات