ردیاب های شخصی فاراد، راهکاری برای افزایش راندمان کاری
Rate this post

Rate this post

تاثیر استفاده از ردیاب های شخصی فاراد بر افزایش راندمان کاری

 

تصور بسیاری از افراد در رابطه با افزایش راندمان کاری این است که باید ساعت حضور در شرکت را افزایش دهند. همیشه این امر صدق نمیکند. خیلی وقت ها با بهره گیری از چند ترفند ساده میتوان راندمان کاری را بالا برد. مثل استفاده از ردیاب شخصی برای کارمندان خود.

بعضی از مشاغل نیز مانند ویزیتور ها خارج از محیط بسته انجام میشود. که این مشاغل به نحوی نیاز به نظارت دارند. نظارت بر عملکرد و امنیت کارمندان دو موضوع مهم میباشند.

مزایای استفاده از ردیاب های شخصی

ردیاب شخصی و ردیاب پرسنلی دسته ای از ردیاب ها هستند که برای موقعیت یابی افراد استفاده می شود. این نوع ردیاب به شکل یک دستگاه کوچک و قابل حمل است و به راحتی داخل جیب و کیف شما حمل می شود.

از مزایای استفاده از این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

افزایش بهره وری

ارتباط و نظارت از راه دور برروی کارمندان باعث بالا بردن عملکرد پروژه ها میشود. همینطور کار ها با نظم بیشتری پیش خواهند رفت.

بررسی موقعیت مکانی

برای نظارت لحظه ای بر موقعیت مکانی کارمندان بخصوص آن دسته از افرادی که خارج ازدفتر کار هستند، ردیاب های شخصی گزینه ی بسیار مناسبی هستند. چراکه عملکرد صحیح آن‌ها تاثیر بسزایی در راندمان شغلی و سود نهایی خواهد داشت.

امنیت کارمندان 

با استفاده از ردیاب های شخصی میتوانید از امنیت صد در صد کارمندان مطلع باشید و چنانچه حادثه ای رخ بدهد یا موردی اضطراری باشد، میتوانید به موقع از آن مطلع شوید.

 

 

ردیاب های شخصی فاراد فقط برای کارمندان قابل استفاده نیستند. این ردیاب های برای کودکان و سالمندان نیز قابل استفاده هستند که هرکدام را در مقاله ای جدا بررسی کرده ایم.

 

admin

دیدگاه کاربران ...

    لطفاً قبل از ارسال سوال یا دیدگاه،بخش سوالات متداول را مطاله فرمائید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات