عملکرد سامانه ردیابی فاراد برای مبتلایان به آلزایمر
Rate this post

Rate this post

نقش سامانه ردیابی فاراد در مراقبت از مبتلایان به آلزایمر

همانطور که بیماری آلزایمر  در مبتلایان به آلزایمر پیشرفت می کند، بیمار ممکن است قادر به صحبت کردن، راه رفتن و شناخت دیگران نباشد. دراین مرحله بهتر است بطور مداوم سالمندان را زیر نظر بگیریم و از آنها مراقبت کنیم. ازسوی دیگر ،مشکلات ارتباطی در این بیماران بسیار شایع است و همین امر باعث می شود که  نظارت کمی دشوار باشد.

در این شرایط بهترین و کارامد ترین راه حل، استفاده از ردیاب های شخصی و یا همان ردیاب های پرسنلی میباشد. ردیاب های پرسنلی فاراد، این امکان را به شما میدهد که بتوانید از راه دور سالمندانی را که مبتلا به آلزایمر هستند را زیر نظر بگیرید. در این صورت مشکل بهینه سازی استقلال بیمار و قبول مسئولیت برطرف میشود.

علاوه بر موارد گفته شده، یک مورد دیگر نیز وجود دارذ. نزدیک ۶۰ درصد از بیماران آلزایمری حرکات غیر قابل پیش بینی انجام می دهند و بیرون از خانه می روند و گم میشوند زیرا دچار فراموشی می شوند. با استفاده از انواع دستگاه های پرسنلی دیگر نیاز نیست که تمام وقت خود را صرف مراقبت از افراد سالمند و مبتلا به آلزایمر بکنید و میتوانید در ساعاتی که سرکار هستید، موقعیت این عزیزان را مشاهده کنید و نگران چیزی نباشید. در پنل ردیابی محدوده جغرافیایی خاصی را در نظر می گیرید تا در صورت ورود و یا خروج از این محدوده، به شما اطلاع رسانی شود.

خصوصیات رفتاری مبتلایان به بیماری آلزایمر

بیماری آلزایمر یا دمانس، نوعی اختلال مغزی مزمن پیشرونده و ناتوان کننده است که با اثرات عمیق برحافظه، هوش و توانایی مراقبت ازخود همراه بوده و با نقص درتکلم ،انجام فعالیت های حرکتی ،شناخت مناظر یا افراد آشنا،اختلال عملکرد برنامه ریزی ،نوآوری ،سازماندهی واستدلال انتزاعی همراه است.

میزان شیوع بعد از سن ۶۵ سالگی به ازای هر ۵ سال، دو برابرمی شود به طوری که تا حدود ۵۰ درصد سالمندان بالای ۸۵ سال جامعه مبتلابه این بیماری هستند. افزایش سن، مهم ترین عامل خطر ابتلا به بیماری آلزایمر است. مراقبت از بیماران مبتلا به آلزایمر امری مشکل است و نیاز به برقراری تعادل بین تلاش برای بهینه سازی استقلال بیمار و قبول مسئولیت مراقبت از بیمار است.

 

کاربرد قابلت S.O.S در ردیاب های پرسنلی:

بزرگترین مزیتی که ردیاب های شخصی برای افراد دچار آلزایمر دارد این است که معمولا ردیاب ها دارای ویژگی به نام درخواست کمک اضطراری یا s.o.s  هستند. با دارار بودن این ویژگی آرامش خاطر بیشتری خواهید داشت. زیرا که هرموقع احساس خطر کردند میتوانند از این دکمه استفاده کنند و موقعیت را به شما اطلاع بدهند. در موارد بسیاری ، افراد مسنی که تنها زندگی می کنند، زمین می خورند و در صورتی که آسیب ببینند، نمی توانند خود را به تلفن برسانند. یا در خواست کمک کنند.

 

 

 

admin

دیدگاه کاربران ...

    لطفاً قبل از ارسال سوال یا دیدگاه،بخش سوالات متداول را مطاله فرمائید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات