خودرویاب چیست و عملکرد آن در هنگام سفر به چه شکل است
Rate this post

Rate this post

خودرویاب چیست؟

خودرویاب” یکی از قابلیت های پرکاربرد در بحث پیدا کردن خودرو است. این قابلیت می‌تواند مسیر شما تا ماشین را نمایش دهد. این مسیر از نقطه ای که شما ایستاده اید تا نقطه ای که خودرو شما پارک شده است به حساب می آید. همینطور مسافت مابین شما و خودرو را نیز بر حسب متر یا کیلومتر نشان میدهد.

کارایی خودرویاب در چه مواردی است؟

بیشترین نقش خودرویاب زمانی است که شما در سفر باشید. با توجه به اینکه در شهر های دیگر آدرس را به خوبی نمیدانیم و کاملا غریب و نا آشنا هستیم، پیدا کردن مکانی که خودرو را در آنجا پارک کرده ایم کار سختی است. خصوصا اگر در بخش هایی باشیم که مراکز خرید بزرگ وجود دارد و جای بسیار شلوغی میباشد. در این حالت با استفاده از پنل ردیابی فاراد و تنها در عرض چند ثانیه میتوانید محل پارک خودرو خود را پیدا کنید و حتی مقدار مسافت بین شما و اتومبیلتان نیز نشان داده میشود.

بطور معمول بالاترین کاربرد این قابلیت در هنگام سفر است. ولی بار ها پیش آمده است که حتی در شهر خودمان هم فراموش کرده ایم که اتومبیل را کجا پارک کرده ایم. که خوشبختانه سامانه ردیابی فاراد راه حلی برای این دغدغه ارائه داده است.

خودرویاب در سامانه ردیابی فاراد

برای استفاده از این قابلیت پس  از باز کردن نرم افزار ردیابی فاراد، وارد قسمت “نقشه” شده و سپس در بالای صفحه گزینه “خودرویاب” را بزنید. پس از زدن این گزینه مسافت بین شما و خودرو نشان داده میشود. و اگر برروی ایکون مربوط به خودرو بزنید، مقدار مسافت نمایش داده میشود.

 

admin

دیدگاه کاربران ...

    لطفاً قبل از ارسال سوال یا دیدگاه،بخش سوالات متداول را مطاله فرمائید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات