مزیت استفاده از ردیاب در صنعت های پخش و توزیع
Rate this post

Rate this post

استفاده از ردیاب در صنعت های پخش و توزیع:

یکی از مهم ترین عوامل که سهم زیادی در رونق کارخانجات، کارکرد صحیح و نظم و انظباط کارمندان دارد، استفاده ازGPS میباشد.

به دلیل وسعت کار و وجود تعداد زیاد نیروهای انسانی  در کارخانجات، نظارت کاری دشوار میباشد و GPS میتواند کمک عظیمی در این زمینه به شما بکند

در این مقاله قصد داریم مزیت استفاده از ردیاب در صنعت های پخش و توزیع را بررسی کنیم…

 

 • کاهش هزینه های سوخت

 

کنترل کردن  تمامی خودروها به کمک gps،  امکان پذیر میباشد و باعث کاهش هزینه مصرف سوخت خودرو میشود. عامل بسیار مهم در مصرف سوخت، سرعت بالا میباشد و ثابت نگه داشتن سرعت،باعث کاهش مقدار بنزین مصرفی  درخودرو میشود. سیستم ردیابی خودرو ابتدا مختصات جغرافیایی را دریافت میکند و مکان خودرو را مشخص میکند سپس اطلاعات بدست آمده از جمله موقعیت و سرعت خودرو را به سیستم مرکزی منتقل میکند و کاربر می تواند با استفاده از کامپیوتر شخصی، موبایل و تبلت، به دقیق ترین حالت موقعیت خودرو را روی نقشه مشاهده کند.

 

 • کنترل رفتار راننده ترانزیت

 

نظارت داشتن مدیران  بر روی رفتار رانندگان به کمک سیستم ردیابی خودرو،یکی دیگر از مزیت های استفاده از ردیاب در صنایع توزیع میباشد. این رفتارها روی هزینه های توزیع محصولات تأثیرگذار میباشد. ردیاب خودرو قابلیت اعلام  زمان شروع و پایان کار، تأخیر رانندگان، توقف های طولانی مدت و سرعت بیش از حد را دارد و این موقعیت را فراهم میکند تا  مدیران بتوانند با رانندگان خطاکار برخورد کنند.با توجه به مطالعات نشان داده رانندگانی که از وجود GPS مطلع باشند، بازدهی بیشتری دارند همچنین ازخودروهای شرکت برای استفاده شخصی استفاده نمیکنند.

سیستم ردیابی خودرو،با آگاه کردن مدیران صنایع از زمان استراحت، زمان صرف نهار و زمان پایان کار رانندگان ، باعث کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی می شود.

 

 • ارائه خدمات بهتر به مشتری

مسیر دقیق حرکت خودروها روی نقشه توسط GPS قابل مشاهده است و مدیران می توانند به بهترین حالت ممکن رانندگان را به سمت مشتری ها هدایت کنند. با استفاده ازGPS،  نزدیک ترین راننده ها به موقعیت جغرافیایی مورد نظر، قابل مشاهده هستند در نتیجه با مصرف سوخت کم و در کوتاه ترین زمان می توان محصولات را به سمت مشتری های بیشتری هدایت کرد

شما می توانید انواع ردیاب را با قیمت مناسب از سایت فاراد جی پی اس به راحتی تهیه نمایید.

admin

دیدگاه کاربران ...

  لطفاً قبل از ارسال سوال یا دیدگاه،بخش سوالات متداول را مطاله فرمائید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات